Gran Torino • Online Film • DVD • Blu-ray

Gran Torino

Žánry

Drama

O čem je celý film Gran Torino 2009 online?

Film vypráví příběh neústupného válečného veterána Walta Kowalského, který si s přibývajícím věkem uvědomuje, že na nový svět už nestačí. Musí se konfrontovat jak se sousedy rozličného etnického původu, tak se svými hluboce zakořeněnými předsudky. Všechny staré sousedy postupně nahradili imigranti, kterými Walt ze srdce pohrdá. Podzim svého života tak spíš přežívá, než dožívá. Až do oné noci, kdy se mu někdo pokusí ukrást jeho chloubu – nablýskaný sporťák Gran Torino. Elegantní tvary auta zapůsobí na Waltova neprůbojného souseda Thaa, který si krádeží snaží získat respekt v partě mladých výtržníků. Thaova rodina trvá na tom, aby si chlapec u Walta svůj nerozvážný čin odpracoval. Walt nakonec podlehne a vyzve mladíka k tomu, aby své aktivity nasměroval ve prospěch okolí. Díky Thaovi a jeho dobrosrdečné rodině Walt prozří a snad poprvé v životě se na své sousedy dívá bez předsudků. Veterán postupně odkryje i tu část duše, kterou skrývá již od války. Zapomeňte na nudu a vydejte se na nekonečné filmové dobrodružství. Naše webové stránky vám nabízejí široký výběr filmů a seriálů v češtině, které zaručeně potěší vaše filmové nadšení. Bez čekání, bez omezení a s nulovými náklady. Odpočiňte si, přepněte na naši stránku a ponořte se do filmového světa, který vás zcela pohltí!

Kde sledovat celý film Gran Torino 2009 online?

Gran Torino online je skvělé Drama

video Chcete si užít Gran Torino? Naše webové stránky vám umožní vytvořit nezapomenutelný zážitek sledování filmů přímo z pohodlí vašeho gauče. Sledujte nejnovější filmy a televizní seriály v češtině bez omezení a bezplatně. Přijďte a připojte se k naší komunitě filmových nadšenců!Nudíte se ve volném čase? Máme pro vás řešení! Zkuste naši webovou stránku, která nabízí široký výběr filmů a seriálů v češtině. Od klasiky až po nejnovější blockbusterové hity, naše databáze vás překvapí svou rozmanitostí. Bez omezení, bez registrace a s nulovými náklady. Sledujte filmy online ještě dnes a nechte svou představivost ožít!

Gran Torino Celý film má opravdu dobré obsazení

Film je stále ve výrobě, ale jsme rádi, že se můžeme podělit o to, o čem bude! Pojďme se podívat na předběžné datum vydání, trailer a synopse. Datum vydání: leden 2009 Trailer k filmu, trailer: Již brzy! Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, na čem jsme pracovali. Souhrn: Příběh vypráví o čtyřčlenné rodině na dovolené, která se rozhodne utratit

Gran Torino 2009 HD CZ