Spy x Family • Online Film • DVD • Blu-ray

• 2022
  • 10 h

Spy x Family

O čem je celý film Spy x Family 2022 online?

Pro agenta známého jako "Twilight" není žádný rozkaz nesplnitelný a žádná mise příliš těžká, přeci jen jde v jeho práci o světový mír. Twilight je totiž nejlepší špión země jménem Westalis a neúnavně pracuje na tom, aby zabránil extremistům rozpoutat válku se sousední zemí Ostania. V rámci své nejnovější mise se musí dostat do blízkosti ostanského politika Donovana Desmonda. Ten si však potrpí na tradiční rodinné hodnoty a prakticky jediní, s kým se stýká, jsou rodiče přátel jeho syna, což jsou především spolužáci z elitní Eden Academy. Agent tedy čelí nejtěžšímu úkolu své kariéry: najít manželku, sehnat dítě, které se dostane na Eden Academy a pak si před Desmondem hrát na šťastnou rodinu.
Twilight, nyní pod aliasem „Loid Forger“, rychle adoptuje nenáročného sirotka Anju, aby ztvárnila roli šestileté dcery a budoucí studentky Eden Academy. Jako manželku si nakonec vybere Yor Briar, roztržitou kancelářskou pracovnici, která hledá falešného partnera, aby udělala dojem na své přátele. Loid však není jediný, kdo před světem něco skrývá. Yor totiž po nocích pracuje jako nájemný zabiják, a tak pro ni manželství s Loidem vytváří dokonalé krytí, protože kdo by podezříval hodnou manželku a matku. Navíc ani Anja není obyčejná dívka, jak by se mohlo na první pohled zdát; je to esper, produkt tajných vládních experimentů, se schopností číst myšlenky, které se před nedávnem podařilo utéct z laboratoře, ovšem protože je dítě, skončila v sirotčinci. Díky svým schopnostem zná dívka skutečnou identitu svých fiktivních rodičů a je nadšená, že její noví rodiče jsou cool tajní agenti! Nikdy by jim to samozřejmě neřekla, to by zkazilo zábavu.
A tak vzniká na první pohled obyčejná rodina Forgerových, kde však pod jednou střechou bydlí špión, nájemná vražedkyně a esper, všichni snažící se před ostatními utajit svou skutečnou identitu, ale zároveň dál plnit všechny své úkoly a mise. A tak i když tito lháři, podvodníci a zabijáci jen plní své role, stejně časem zjišťují, že rodina je mnohem víc, než jen pokrevní pouto… (Jeoffrey) Zapomeňte na nudu a vydejte se na nekonečné filmové dobrodružství. Naše webové stránky vám nabízejí široký výběr filmů a seriálů v češtině, které zaručeně potěší vaše filmové nadšení. Bez čekání, bez omezení a s nulovými náklady. Odpočiňte si, přepněte na naši stránku a ponořte se do filmového světa, který vás zcela pohltí!

Kde sledovat celý film Spy x Family 2022 online?

Spy x Family online je skvělé Animovaný / Akční / Komedie / Thriller

video Chcete si užít Spy x Family? Naše webové stránky vám umožní vytvořit nezapomenutelný zážitek sledování filmů přímo z pohodlí vašeho gauče. Sledujte nejnovější filmy a televizní seriály v češtině bez omezení a bezplatně. Přijďte a připojte se k naší komunitě filmových nadšenců!Nudíte se ve volném čase? Máme pro vás řešení! Zkuste naši webovou stránku, která nabízí široký výběr filmů a seriálů v češtině. Od klasiky až po nejnovější blockbusterové hity, naše databáze vás překvapí svou rozmanitostí. Bez omezení, bez registrace a s nulovými náklady. Sledujte filmy online ještě dnes a nechte svou představivost ožít!

Spy x Family Celý film má opravdu dobré obsazení

Film je stále ve výrobě, ale jsme rádi, že se můžeme podělit o to, o čem bude! Pojďme se podívat na předběžné datum vydání, trailer a synopse. Datum vydání: leden 2022 Trailer k filmu, trailer: Již brzy! Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, na čem jsme pracovali. Souhrn: Příběh vypráví o čtyřčlenné rodině na dovolené, která se rozhodne utratit

Spy x Family 2022 HD CZ