Rick a Morty • Online Film • DVD • Blu-ray

• Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
  • 22 h 30 min

Rick a Morty

O čem je celý film Rick a Morty 2013 online?

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima) Zapomeňte na nudu a vydejte se na nekonečné filmové dobrodružství. Naše webové stránky vám nabízejí široký výběr filmů a seriálů v češtině, které zaručeně potěší vaše filmové nadšení. Bez čekání, bez omezení a s nulovými náklady. Odpočiňte si, přepněte na naši stránku a ponořte se do filmového světa, který vás zcela pohltí!

Kde sledovat celý film Rick a Morty 2013 online?

Rick a Morty online je skvělé Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

video Chcete si užít Rick a Morty? Naše webové stránky vám umožní vytvořit nezapomenutelný zážitek sledování filmů přímo z pohodlí vašeho gauče. Sledujte nejnovější filmy a televizní seriály v češtině bez omezení a bezplatně. Přijďte a připojte se k naší komunitě filmových nadšenců!Nudíte se ve volném čase? Máme pro vás řešení! Zkuste naši webovou stránku, která nabízí široký výběr filmů a seriálů v češtině. Od klasiky až po nejnovější blockbusterové hity, naše databáze vás překvapí svou rozmanitostí. Bez omezení, bez registrace a s nulovými náklady. Sledujte filmy online ještě dnes a nechte svou představivost ožít!

Rick a Morty Celý film má opravdu dobré obsazení

Film je stále ve výrobě, ale jsme rádi, že se můžeme podělit o to, o čem bude! Pojďme se podívat na předběžné datum vydání, trailer a synopse. Datum vydání: leden 2013 Trailer k filmu, trailer: Již brzy! Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, na čem jsme pracovali. Souhrn: Příběh vypráví o čtyřčlenné rodině na dovolené, která se rozhodne utratit

Rick a Morty 2013 HD CZ